ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Першими в області почнуть ремонтувати Київську та Сумську траси, окружну й дороги до Лозової, Ізюму й Куп'янську

28 лютого 2017 | 16:47

Про це повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

«На нещодавній нараді глава області Юлія Світлична поставила завдання - в першу чергу забезпечити проїзд на найбільш затребуваних дорогах. Це дорога до Лозової, шлях від Чугуєва до Ізюма, траси в бік Охтирки та Куп'янська, - зазначив Євгеній Шахненко. - У нас вже складені графіки роботи бригад по всіх напрямках, і, як тільки покращиться погода, дорожники займуться поточним ремонтом».

За словами першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергія Пляки, серед пріоритетів дорожників також - ремонт ділянки Київської траси від Харкова до селища Чутове та відрізків окружної дороги.

Фахівці планують розпочати роботи вже 12 - 15 березня й закінчити поточний ремонт до червня - липня.

Сергій Пляка зазначив, що покриття на дорогах серйозно пошкоджене через часті перепади температур, рясні опади й активне використання піщано-сольових сумішей.

«Зазвичай на початок березня в нас залишається 30% від заготовленого піску та солі. Цього року залишилося трохи більше ніж 10%, а сіль має згубний вплив на дорожнє покриття. За нашими підрахунками, у новому сезоні доведеться ліквідувати до 500 тисяч квадратних метрів ямковості у порівнянні з 330 кв. м минулого року», - заявив перший заступник начальника САД у Харківській області.

Озвучуючи плани ремонтних робіт на цей рік, він також зазначив, що на даний момент для Харківщини на капітальний та поточний ремонти доріг з держбюджету передбачено виділення 122,7 млн грн. Також планується співфінансування робіт з обласного та місцевих бюджетів.

«Що стосується капітальних робіт, то цього року розраховуємо провести відновлення шляхопроводу в районі села Губарівка Богодухівського району, що на дорозі Харків - Охтирка. Також закінчити ремонт ділянки у районі села Бистре в Харківському районі. Ремонту підлягає й так звана «Пісочинська розв'язка», - уточнив Сергій Пляка.

Крім того, дорожники планують продовжити ремонт траси Чугуїв - Мілове та забезпечити комфортний проїзд від Куп'янська до кордону з Луганською областю.

Теги: шахненко пляка дороги ремонт

Версія для друку Поділиться:


Вверх