ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ми робимо все, щоб робота енергетиків була стабільною. Євгеній Шахненко

01 березня 2017 | 10:16

Заступник голови ХОДА розповів про роботу обласного антикризового енергетичного штабу та проходження опалювального сезону.

«Обласний антикризовий енергетичний штаб оперативно і чітко реагує на вказівки всеукраїнського штабу, - зазначив Євгеній Шахненко в ході прес-конференції 28 лютого. - Наше завдання – не допустити зривів теплоенергопостачання в Харківській області. Робимо все, щоб робота енергетиків була стабільною».

Заступник голови ХОДА зазначив, що в області постійно проводиться моніторинг роботи Зміївської ТЕС, яка використовує антрацитове вугілля. Режими роботи ТЕС контролює диспетчерська «Центренерго».

«Ми на роботу станції не впливаємо, - зазначив заступник керівника області. - На інших об'єктах енергетики триває стабільна робота: ТЕЦ-2 і ТЕЦ-5 забезпечені запасами газу та резервного палива».

Підбиваючи проміжні підсумки опалювального сезону в області, Євгеній Шахненко підкреслив, що взимку-2016/2017 у регіоні не було великих аварій, та відзначив злагодженість і грамотну взаємодію служб, які відповідають за життєзабезпечення області: ДСНС, дорожньої служби, енергетиків та газової служби.

«До кінця опалювального сезону - трохи більше місяця. Зараз, з потеплінням, згідно з постановою КМУ, ми будемо регулювати температуру енергоносіїв у залежності від навколишньої температури», - зазначив заступник голови ХОДА.

Він також додав, що велика увага в області продовжує приділятися економії енергоресурсів – в першу чергу, природного газу.

«Ми звернули увагу на роботу котелень, які належать нашим обласним комунальним підприємствам. Неекономні котли, яким по 20 - 25 років, теплотраси, мають значний знос, підлягають заміні. У нас є такий список по кожному району. Будемо продовжувати роботу щодо заміни котлів на енергозберігаючі та переходу на альтернативні джерела», - розповів Євгеній Шахненко.

Він зазначив, що підсумки опалювального сезону будуть підбиті в кінці квітня і тоді ж розпочнеться підготовка до нового сезону.

Теги: шахненко опалювальний сезон прес-конференція

Версія для друку Поділиться:


Вверх