ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На ярмарку вакансій у Харкові представлять понад 1000 «гарячих» пропозицій з пошуку роботи

27 лютого 2017 | 11:24

Захід пройде 3 березня у приміщенні ОСК «Металіст» (вул. Плеханівська, 65) з 11:00 до 14:00.

Це спільний соціальний проект Харківського обласного центру зайнятості, Благодійного фонду «Карітас Харків» та Громадської організації «Волонтерська ініціатива «Станція Харків».

«Ярмарок допоможе харків’янам, гостям міста та внутрішньо переміщеним особам знайти свою нішу для професійної реалізації, стати більш впевненими та самодостатніми», - розповідають організатори.

На ярмарку презентуватимуться понад 1000 «гарячих» вакансій від 30 державних та приватних компаній. Пропонуватимуть роботу як промислові гіганти, так і торгові центри. Роботу можна буде знайти в машинобудівній, металообробній, транспортній галузях, у сфері послуг. Потрібні оператори верстатів з числовим програмним керуванням, токарі, фрезерувальники, електрогазозварники, штукатури, слюсарі, продавці, касири тощо. Роботодавці шукатимуть інженерів, менеджерів, економістів, бухгалтерів.

Під час заходу шукачі роботи зможуть дізнатись про ситуацію на ринку праці та можливості професійного навчання, пройти комп'ютерну діагностику, отримати консультації з професійної орієнтації та пошуку роботи, скласти резюме.

«Крім того, увазі відвідувачів буде представлено 36,6 тис. вакансій по Україні, з яких 2,5 тис. вакансій - у Харкові. Всі пропозиції роботи - з офіційним оформленням та з прозорою оплатою праці», - додають у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

За додатковою інформацією можна звертатися за тел.: (057) 757-52-72 або е-mail: pr@khcz.gov.ua.

Теги: ярмарок вакансій служба зайнятості

Версія для друку Поділиться:


Вверх