Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У регіоні працюватиме Кризовий соціальний центр для жінок

23 лютого 2017 | 12:52

Допомогу в комунальній установі зможуть отримати жінки, які постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми, а також жінки, які звільняються з місць позбавлення волі.

Рішення про створення центру для жінок було ухвалено в ході сесії обласної ради 23 лютого.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення ХОДА, центр розрахований на перебування 33 жінок. Згодом його планують розширити.

Допомогу жінкам у центрі надаватимуть соціальні працівники, психолог, юрист та медики.

«Рішення відкрити установу є відповіддю на виклики сьогодення та сприятиме задоволенню потреб громади у наданні соціальних послуг з соціальної адаптації жінок, які звільняються з місць позбавлення волі або постраждали від домашнього насильства чи торгівлі людьми, - розповіли в департаменті. - За підтримки  фахівців та супроводу спеціалістів жінки проходитимуть програму інтеграції та реінтеграції в суспільство, отримуватимуть соціальні послуги та комплексну допомогу».

Давати направлення до центру будуть Нацполіція, органи соцзахисту, а також громадські організації, які працюють із зазначеними категоріями жінок. Адреса установи не розголошуватиметься для безпеки жінок, які там перебуватимуть.

Як пояснив у ході пленарного засідання сесії директор Департаменту соцзахисту Юрій Шпарага, комунальне підприємство створюється на базі вже існуючого центру «Дім на півдороги», що досі був структурним підрозділом Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна». За договором з організацією, у разі визнання проекту ефективним його планувалося передати до комунальної власності області, що й було зроблено.


Теги: сесія жінки

Поділиться:Схожі новини