ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Одне з найбільших промислових підприємств області реалізує енергоефективний проект вартістю в 60 млн грн

21 лютого 2017 | 11:44

Перевести свою фабрику з газу на тверде паливо планує компанія «Філіп Морріс Україна». З проханням сприяти реалізації проекту керівництво підприємства звернулося до голови ХОДА Юлії Світличної.

Нюанси реалізації проекту керівник області та представники компанії обговорили в ході зустрічі 21 лютого.

«Філіп Морріс» є одним з найбільших платників податків у Харківській області. Компанія працює тут з 2006 року, і нам приємно, що в 2014-му ви прийняли однозначне рішення залишатися в нашому регіоні, розуміючи, що Харків - це Україна і тут є можливості і перспективи для розвитку», - зазначила Юлія Світлична, відкриваючи зустріч.

Заступник генерального директора ПрАТ «Філіп Морріс Україна» Ігор Крошко, у свою чергу, підкреслив, що історія взаємодії інвесторів з ХОДА є позитивною. Спільно в регіоні було реалізовано низку соціальних проектів.

«Зараз ми хотіли б обговорити подальші плани. Одна з наших ініціатив - підвищити енергоефективність фабрики. Основна ідея - переключитися з використання газу на використання твердого палива, яке виробляється в Україні, а саме - лушпиння соняшнику. Інвестиції становлять близько 60 млн грн», - повідомив Ігор Крошко.

Він уточнив, що всі конструкції для нової котельні планують закупити в харківських виробників. Так само, на території області, будуть купувати й тверде паливо.

«Це реальні інвестиції, які будуть залишатися в Харківській області. Підготуватися до виконання цього великого та важливого для нас інвестпроекту ми хочемо протягом півроку», - сказав представник «Філіп Морріс».

До керівника області заступник гендиректора компанії звернувся з проханням надати організаційне сприяння реалізації проекту.

«Проект, який ви плануєте реалізувати, дійсно дозволить економити ресурси. Усе, що стосується організаційної частини та сприяння вашій роботі, будемо розглядати, - запевнила голова ХОДА. - І готові надати всіляке сприяння в рамках закону».

Більше фото

Фото

Теги: світлична зустріч філіп моріс енергоефективність проект

Версія для друку Поділиться:


Вверх