ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Визнання фейкових документів з боку РФ потребує посилення санкцій. Президент

21 лютого 2017 | 14:50

Це Петро Порошенко наголосив під час зустрічі з Комісаром ЄС з питань гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях Хрістосом Стиліанідесом.

«Ми зараз спостерігаємо постійні порушення Мінських угод. Ми бачимо не лише порушення режиму припинення вогню, а й абсолютно цинічне рішення щодо визнання фейкових документів фейкових республік», - сказав Президент.

«З точки зору міжнародного права, це вже є елементом визнання цих незаконних формувань і, де-факто, відмови від Мінського процесу, оскільки ці кроки є несумісними з імплементацією Мінських домовленостей. Вважаємо, що це надзвичайно тривожне явище, і воно потребує рішучих дій аж до посилення санкцій», - зазначив Петро Порошенко.

Єврокомісар, який щойно повернувся з прифронтового Майорська, чітко підкреслив, що Європейський Союз продовжує повністю підтримувати Україну і докладати значних дипломатичних зусиль, спрямованих на повне виконання Росією Мінських домовленостей, які базуються на безумовній повазі суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

Теги: порошенко зустріч єс

Версія для друку Поділиться:


Вверх