ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Історичний музей презентує оновлену виставку, присвячену харків’янам-героям Майдану та воїнам АТО

20 лютого 2017 | 13:51

Відкриття експозиції «АТО і Харківщина» відбудеться 21 лютого о 12:00 за адресою: вул. Університетська, 5.

«Виставка присвячена всім захисникам України, її цілісності, свободі та незалежності, - розповідають у Харківському історичному музеї імені М.Ф.Сумцова. - Експонати виставки яскраво розповідають про сильну націю, яка не боїться викликів часу, показують Україну, яка прагне мати власний шлях розвитку, звісно, не відокремлений від усього світу, але й не нав’язаний ззовні, який ґрунтувався б на загальнолюдських цінностях. Саме це захищали герої Майдану, Революції гідності, Герої Небесної Сотні, саме це захищають наші герої в зоні АТО».

На виставці представлені корпуси від реактивних снарядів «Град», реактивної системи залпового вогню «Смерч», гільза від 152-мм снаряду САУ, 122-мм «Гвоздика», а також гільзи від індивідуальної вогнепальної зброї, рідкісні бойові прапори з підписами бійців АТО - 128-ї гірничо-механізованої бригади, а також 5-метровий прапор «Крихітка» з понад 800-ма підписами учасників харківських віче і бійців АТО. Чимало цікавого матеріалу присвячено ролі волонтерів, лікарів, психологів і взагалі небайдужих харків`ян і мешканців Харківської області у підтримці армії і переселенців з Донбасу.

«Мир, незалежність та цілісність держави завойовують для нас учасники АТО – справжні герої сучасності. Про них варто знімати фільми, писати книжки, робити виставки та розповідати у школах. Ми повинні зробити все, щоб про них не забули», - впевнені організатори.

Теги: історичний музей виставка революція гідності

Версія для друку Поділиться:


Вверх