ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Субсидіантам компенсують різницю, обумовлену зміною тарифу на тепло

20 лютого 2017 | 11:48

Це стосується родин, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою з врахуванням фактичної температури зовнішнього повітря.

Така компенсація передбачена урядовою постановою № 848. Відповідно до цього документу, перерахунок субсидій здійснюється органами соціального захисту населення автоматично після завершення опалювального сезону без додаткового звернення громадян.

«Доплата проводитиметься через особові рахунки громадян у теплопостачальних організаціях, які зобов’язані за результатами опалювального сезону зробити перерахунок і відобразити всю необхідну інформацію у платіжці», - зазначають на урядовому порталі.

У всіх інших випадках, у разі зростання тарифів на той чи інший вид комунальних послуг, на який надається субсидія, перерахунок розміру безповоротної державної допомоги здійснюється з моменту змін. Тобто, у березні 2017 року буде проведено перерахунок розміру субсидії для всіх її отримувачів у зв’язку із плановим підвищенням цін на електроенергію, інформують урядовці.

Теги: субсидія мінсоцполітики

Версія для друку Поділиться:


Вверх