ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова ХОДА бере участь у засіданні Моніторингового комітету КМРВРЄ

16 лютого 2017 | 19:42

Голова ХОДА бере участь у засіданні Моніторингового комітету КМРВРЄ

У ході засідання планують затвердити план роботи і календар моніторингових місій на 2017 - 2018 роки, а також заслухати низку доповідей.

«Серед найбільш актуальних для нас проблем, які будуть порушені на засіданні, - питання забезпечення виборчого права для вимушених переселенців, біженців та мігрантів на виборах місцевого рівня, - зазначила Юлія Світлична. - Окрема дискусія запланована на тему міграції, яка зараз дуже актуальна для Європи в цілому. Зокрема, будемо ділитися досвідом роботи у сфері інтеграції переселенців».

Також, за інформацією голови ХОДА, на засіданні Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи планують заслухати доповідь членів місії, яка вивчала ситуацію в Туреччині, та низку доповідей про стан місцевої й регіональної демократії, дотримання прав людини в різних країнах Європи.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року Юлія Світлична була обрана Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету КМРВРЄ.

Довідка. Моніторинговий комітет КМРВРЄ стежить за дотриманням зобов'язань державами - членами Європейської хартії місцевого самоврядування, а також готує звіти про стан місцевої та регіональної демократії в Європі й моніторить окремі питання, що стосуються місцевої та регіональної демократії в країнах - членах Хартії.

Теги: світлична конгрес місцевих і регіональних влад рада європи моніторинговий комітет засідання

Версія для друку Поділиться:


Вверх