ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протягом січня харківські аудитори забезпечили відшкодування втрат більше ніж на 2,3 млн грн

16 лютого 2017 | 10:16

У Північно-східному офісі Держаудитслужби підбили підсумки роботи за перший місяць 2017 року.

Так, за даними служби, аудитори в січні забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 2,36 млн грн.

«Органами місцевої влади та самоврядування, вищими органами об’єктів контролю за результатами контрольних заходів прийнято 2 управлінських рішення. За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 29 осіб», - повідомили в прес-службі Північно-східного офісу Держаудитслужби.

У січні спеціалісти служби 5 разів застосовували фінансові санкції до об’єктів контролю, на яких виявили порушення бюджетного законодавства. У 4-х випадках йшлося про зупинення операцій з бюджетними коштами, в одному – про повернення коштів, що були використані не за цільовим призначенням.

«Задля повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду спрямовано 3 позови на суму 240 тисяч гривень, - навели дані в Держаудитслужбі. - На розгляд правоохоронним органам передано 3 матеріали контрольних заходів, за результатами розпочато одне досудове розслідування».

Теги: січень держаудитслужба підсумки роботи бюджет

Версія для друку Поділиться:


Вверх