ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Проведення виборів на окупованій іноземними військами території України є неприйнятним. Президент

09 лютого 2017 | 15:02

Це Петро Порошенко заявив під час спілкування з представниками ЗМІ.

«Проведення виборів на окупованій території за присутності окупаційних іноземних військ є твердо та абсолютно неможливим», - сказав Глава держави, відповідаючи на запитання щодо нещодавньої заяви Надзвичайного і Повноважного Посла Німеччини в Україні Ернста Райхеля.

Президент наголосив, що не можна порівнювати окупацію сходу України російською армією і ситуацію в НДР. «Одна справа, коли іноземні війська присутні за згодою держави, що приймає. Можна провести паралелі з російською базою в Севастополі - ми багато разів проводили вибори, коли російські війська з дозволу України були присутні на базі в Севастополі. І абсолютно неприйнятно, коли окупаційні війська спробують просунути проведення виборів під дулами автоматів», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент вкотре наголосив, що незаконний референдум у Криму, який проводився за присутності десятків тисяч військ РФ, не відповідає законодавству і є неприйнятним. «Так само неможливим ми вважаємо проведення виборів за присутності військ. Однією з умов є безпековий компонент, який є всередині «дорожньої карти» із врегулювання ситуації з російською агресією. І виведення російських військ є абсолютно необхідною умовою», - підкреслив Президент.

Теги: порошенко вибори донбас

Версія для друку Поділиться:


Вверх