Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Курсанти НУЦЗУ здали кров для бійців АТО

10 лютого 2017 | 15:37

Майбутні рятувальники вирішили підтримати благодійну акцію «Тиждень донорства» від Молодіжної ради Харкова. Більшість юнаків та дівчат навчального закладу стали донорами уперше.

9-10 лютого майже 100 курсантів і студентів факультетів цивільного захисту, оперативно-рятувальних сил, соціально-психологічного, пожежної безпеки і техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України здавали кров для бійців АТО, які лікуються у Харківському військовому шпиталі.

«Специфіка нашої майбутньої професії - допомагати людям щодня і щомиті, - говорить курсант 4-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки та голова студентської ради університету Арсеній  Дядченко. - Ми не могли залишитись осторонь такої благодійної акції, не могли не поділитись своєю кров'ю з тими, хто мужньо боронить нашу державу».

Як розповідають у прес-службі НУЦЗУ, курсанти спочатку заповнили анкету в реєстратурі Центру переливання крові, потім пройшли експрес-аналіз у спеціальній лабораторії, а далі - безпосередню підготовку до здачі крові.

«Беззаперечно, здана кров стане у нагоді, рятуючи життя тим, хто її потребує», - впевнені майбутні рятувальники.


Теги: нуцзу кров

Поділиться:Схожі новини