ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Грошове забезпечення контрактників ЗСУ збільшилося

08 лютого 2017 | 14:13

Грошове забезпечення контрактників ЗСУ збільшилося

З січня зарплата у бойових частинах у зоні АТО становить від 9 тис. грн для сержантського складу та від 12 тис. грн - для офіцерів.

Питання комплектування Збройних сил України контрактниками обговорили 8 лютого під час селектору під керівництвом заступника голови ХОДА Олександра Скакуна.

«Ми маємо виконати поставлені перед регіоном завдання в повному обсязі та у встановлені строки. Це надзвичайно важливо і принципово, особливо враховуючи загострення ситуації в зоні АТО. Комплектування бойових частин професійними військовослужбовцями - запорука безпеки Харківської області та країни в цілому», - підкреслив Олександр Скакун, звертаючись до військових комісарів районів та міст області.

Заступник голови ХОДА наголосив на необхідності посилення агітаційної та інформаційно-роз’яснювальної роботи, проведення рекламних заходів, які спонукатимуть мешканців області йти до армії за контрактом.

«Зокрема, необхідно інформувати про поетапне збільшення грошового забезпечення контрактників, яке в цьому році становитиме від 9 тис. грн для сержантського складу та від 12 тис. грн - для офіцерів у бойових частинах у зоні АТО. Крім того, за рік служби контрактники отримуватимуть грошову винагороду у розмірі 18 тис. грн», - зауважив військовий комісарХарківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін.

За його інформацією, всі військовослужбовці, які поступають на службу, проходять 5-денне тренування у навчальних центрах та направляються до бойових військових частин у зоні АТО.

У лютому контрактники від Харківщини відправлятимуться до ЗСУ в два етапи: 13-16 лютого та 25-27 лютого.

Нагадаємо, у 2016 році Харківська область направила до Збройних сил України 3307 контрактників, посівши за підсумками року друге місце серед регіонів.

Більше фото

Фото

Теги: скакун селектор контрактна армія зсу

Версія для друку Поділиться:


Вверх