ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Переможці Універсіади повернулися до Харкова

08 лютого 2017 | 12:21

Фігуристи Олександра Назарова та Максим Нікітін здобули «золото» на XXVIII Всесвітній зимовій Універсіаді.

7 лютого на Південному вокзалі у Харкові переможців Універсіади зустріли рідні та друзі, а також представники обласної влади. Начальник Управління у справах молоді та спорту ХОДА Віталій Кириленко передав спортсменам вітання та найкращі побажання від голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної.

«Зараз ведуча українська пара в танцях на льоду через щільний графік тренувань та змагань - не дуже часті гості в рідному Харкові. Але після двох важких та важливих стартів – чемпіонату Європи, де вони посіли високе дев’яте місце, та Універсіади, де здобули «золото», взяли кілька днів відпочинку і повернулися додому. Це знакова для Харкова подія, що наша пара у фігурному катанні перемогла на Універсіаді. Ми пишаємося нашими спортсменами, які прославляють не лише Харківщину, але і всю Україну», - зазначив Віталій Кириленко.

Максим та Олександра подякували за теплі слова та зазначили, що будуть і надалі прагнути найвищих результатів. Головна мета – вибороти ліцензію на Олімпійські ігри 2018 року.

«Ми не знали, хто будуть наші суперники на Універсіаді. Була поставлена мета відкатати «чисто», адже два старти поспіль це досить складно. Але ми задоволені результатами. Думаємо, що виконали поставлені завдання. Тепер наша мета - потрапити на Олімпіаду. За місяць буде відбір на чемпіонаті світу, де розігруватимуться 19 путівок на Олімпіаду. Ще 5 розіграють у серпні в Німеччині», - сказала Олександра Назарова.

Вже наприкінці цього тижня Олександра та Максим повернуться до США, де зараз тренуються, та розпочнуть підготовку до чемпіонату світу з фігурного катання, який проходитиме у Фінляндії з 29 березня по 2 квітня.

Фото

Теги: кириленко фігурне катання універсіада переможці

Версія для друку Поділиться:


Вверх