Військові обласного комісаріату взяли участь у флешмобі на честь героїв АТО
![Військові обласного комісаріату взяли участь у флешмобі на честь героїв АТО Військові обласного комісаріату взяли участь у флешмобі на честь героїв АТО](/content/documents/847/84654/thumb-newsDocument-564x376-6db0.png)
До заходу долучились понад 70 військовослужбовців.
1 лютого військові Харківського обласного військового комісаріату на плацу обласного збірного пункту взяли участь у флешмобі «22 PushUpChallenge», який покликаний звернути увагу на проблеми адаптації військовослужбовців до мирного життя.
Харків’яни передали естафету флушмобу Луганському ОВК.
Нагадаємо, 29 січня у флешмобі «22 PushUpChallenge» взяли участь 2017 курсантів та викладачів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. Вони розташувалися, створивши фігуру літака, у хвостовій частині якого були літери «ХНУПС».