Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У школярів та студентів з’явилася можливість навчатися письменництва в Сергія Жадана

У школярів та студентів з’явилася можливість навчатися письменництва в Сергія Жадана

1 лютого о 13:00 відкривається реєстрація для участі в проекті «Школа молодого письменника».

Проект реалізується за підтримки ХОДА. Його розробили спільно громадська організація «Всеукраїнське студентське братство «Еліта нації» та відомий харківський письменник Сергій Жадан. Партнерами проекту є Харківський літературний музей та КЗ «Харківський обласний центр молоді».

«Проект передбачає різні форми роботи: теоретичну підготовку, інтерактивні заняття, літературні вечори та багато іншого, - розповів радник голови ХОДА, президент ГО «ВСБ «Еліта нації» Олексій Курцев. - Найкращі учні «Школи молодого письменника» зможуть опублікувати свої твори в одній збірці з Сергієм Жаданом. Він на власному досвіді розповість слухачам «Школи», як написати літературний твір, який у подальшому може стати бестселером».

До участі у проекті запрошують дітей, підлітків та студентів віком від 10 до 22 років. Планують сформувати дві групи учнів: молодшу - від 10 до 15 років та старшу - від 16 до 22 років.

Для того, щоб стати учасником проекту, необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті ГО «ВСБ «Еліта Нації» та пройти творчий конкурс, який буде призначено окремо.

Проект стартує з березня 2017 року та буде тривати 3 місяці.

Реєстрація відкрита протягом 3-х тижнів (до 22-го лютого).