Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Ми зробимо все, щоб чемпіонат Європи з боксу в Харкові пройшов на високому організаційному рівні. Юлія Світлична

Ми зробимо все, щоб чемпіонат Європи з боксу в Харкові пройшов на високому організаційному рівні. Юлія Світлична

Це голова ХОДА заявила 30 січня в ході прес-конференції, що була присвячена проведенню в червні 2017 року на Харківщині континентальної першості з боксу серед чоловіків.

Захід пройшов у Києві, в конференц-залі Національного олімпійського комітету. Учасниками прес-конференції також стали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Федерації боксу України Володимир Продивус та президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Ігор Жданов повідомив, що участь у чемпіонаті Європи, який пройде в Харкові 14 - 25 червня, візьмуть близько 400 спортсменів з 44 країн світу. Під час змагань буде розіграно ліцензії на чемпіонат світу в 10 категоріях. Ареною змагань стане спортивний комплекс «Локомотив».

«Це суперсучасна арена, яка вже неодноразово приймала спортивні події подібного рівня. Вона може вмістити 5000 глядачів», - сказав Ігор Жданов.

Юлія Світлична, у свою чергу, запевнила, що в регіоні буде вжито всіх необхідних заходів для гарантування безпеки спортсменів та вболівальників. Задля цього в області діятиме штаб, до складу якого увійдуть керівництво ХОДА, фахівці всіх силових відомств, представники ДСНС та інших структур, що будуть задіяні в проведенні заходу.

«Ми зробимо все, щоб чемпіонат Європи з боксу в Харкові пройшов на високому організаційному рівні, - підкреслила голова ХОДА. – У нас є для цього вся необхідна інфраструктура: спортивна, готельно-ресторанна, транспортна. Ми маємо досвід проведення спортивних заходів такого рівня».

Юлія Світлична також нагадала, що в Харківську область повертаються міжнародні спортивні події. Зокрема, вже у лютому проходитиме матч Кубку Федерації з тенісу за участю збірних команд України та Австралії, також відбудеться матч Ліги Європи з футболу за участю донецького «Шахтаря». У планах – проведення ігор Ліги чемпіонів із гандболу та футбольного фіналу Кубку України.

«Ми вдячні Європейській конфедерації боксу, Національному олімпійському комітету, Кабінету міністрів та Адміністрації Президента України за те, що маємо можливість прийняти у себе таку вагому спортивну подію, як чемпіонат Європи з боксу», - наголосила керівник області.

Сергій Бубка відзначив, що ЧЄ з боксу в Харкові стане для спортсменів одним з етапів підготовки до Олімпіади в Токіо – 2020. Він назвав дуже приємним той факт, що змагання такого рівня пройдуть саме на Харківщині.

«Це спортивний регіон, який виховав багато спортсменів міжнародного класу. Харків проводить багато спортивних змагань. Це й чемпіонат Європи з футболу в 2012 році, клубний чемпіонат світу з вільної боротьби, цього року почнуться європейські футбольні матчі – в Харкові зіграє «Шахтар». Вважаю, що проведення чемпіонату Європи з боксу – це свідчення довіри нашій державі та місту Харків», - відзначив президент НОК.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що Україні вдалося вибороти право проведення чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків, обійшовши претендентів з Туреччини та Росії.

Рішення про проведення чемпіонату Європи в Харкові ухвалив виконком Європейської конфедерації боксу.