Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Наш регіон встановить побратимські відносини з індійським штатом Махараштра

Наш регіон встановить побратимські відносини з індійським штатом Махараштра

Попередні домовленості про міжрегіональне співробітництво були досягнуті під час зустрічі глави ХОДА Юлії Світличної з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні Маноджем Кумаром Бхарті 23 січня.

Учасники зустрічі обговорили перспективні напрямки співпраці між Харківщиною і штатом Махараштра.

«Ми зацікавлені в міжрегіональному співробітництві у сферах економіки, культури, освіти, науки. Одним із найважливіших напрямків для нас залишається розвиток бізнес-зв'язків. Ми готові організувати зустрічі потенційних інвесторів з нашими підприємствами і всіляко сприяти розвитку бізнесу. Завдяки підтримці Президента, ми забезпечуємо мир у Харківській області, ніщо не завадить бізнес-активності у регіоні», - підкреслила Юлія Світлична.

Глава ХОДА домовилася з послом Республіки Індія про те, що орієнтовно до кінця березня у Харкові відбудеться урочисте підписання договору про побратимство зі штатом Махараштра. У ньому візьмуть участь представники ділових і бізнесових кіл індійського регіону, які предметно обговорять подальшу співпрацю з харківськими колегами.

Крім того, у рамках заходу в Харкові планується провести фестиваль індійської культури.

Також Юлія Світлична і Манодж Кумар Бхарті обговорили перспективи співпраці між Харківською областю та Індією у сфері освіти і науки.

Юлія Світлична зазначила, що поряд із традиційно цікавими для іноземних студентів напрямками, такими як медицина, у вишах області вводяться нові спеціальності, які можуть бути корисними, у тому числі студентам із Індії.

Манодж Кумар Бхарті зазначив, що індійська сторона дійсно зацікавлена ​​в тому, щоб розширювати спектр спеціальностей, які студенти отримують у вишах Харкова. Більш детально перспективи співпраці посол обговорить з ректором ХНУ ім. В. Н. Каразіна.

«Думаю, разом нам вдасться донести детальну інформацію про можливості харківських вишів для наших студентів і розширити співпрацю в освітній сфері», - сказав Манодж Кумар Бхарті.

Більше фото