ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

При ХОДА діятиме Рада молодих вчених

18 січня 2017 | 13:01

Діяльність нового колегіального органу, зокрема, буде спрямована на допомогу молодим науковцям та забезпечення інформаційного обміну між ними.

Рада також сприятиме налагодженню професійних контактів між науковими установами, а також між харківськими вишами та учбовими закладами всієї України, іноземними науковими установами й організаціями. 

«Створення Ради сприятиме взаємодії Харківської обласної державної адміністрації з молодими вченими, стимулюванню їх професійної діяльності, - підкреслюють в ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування складу Ради молодих вчених. - Серед головних завдань Ради - підготовка пропозицій щодо створення правових і соціально-економічних умов для залучення молодих вчених до роботи в різних галузях науки, консультативна підтримка молодих вчених у здійсненні наукової діяльності, співробітництво з іноземними замовниками наукової продукції, сприяння залученню молодих вчених до участі у конкурсах наукових робіт, формуванню колективів молодих вчених для виконання перспективних наукових проектів, підтримка молодих вчених у проведенні ними науково-організаційних, наукових та освітніх заходів, сприяння розвитку і вдосконаленню наукової сфери України та її інтеграції у світовий та європейський дослідницький простір».

На даний момент вже створено ініціативну робочу групу, до якої увійшли 10 представників наукових товариств та рад молодих вчених, а також представник від Харківської обласної державної адміністрації. Робоча група займається підготовкою установчих зборів для формування складу Ради молодих вчених. Збори відбудуться 16 лютого о 15:00 у Центрі науки, культури та мистецтва «Харківський будинок вчених» (вул. Жон Мироносиць, 10).

Теги: рада молодих вчених хода

Версія для друку Поділиться:


Вверх