Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Мешканці десяти населених пунктів області отримали можливість під’єднатися до газопостачання

04 січня 2017 | 11:13

В минулому році на Харківщині запустили низку газопроводів, будівництво яких було зупинене протягом 2010-2013 років.

Як розповіли в Управлінні паливно-енергетичного комплексу ХОДА, фінансування об’єктів було призупинено на різних стадіях готовності: по деяких було виконано лише 10% робіт, по деяких вони взагалі не починалися - була готова лише проектно-кошторисна документація.

«Активну роботу щодо розмороження довгобудів обласна адміністрація розпочала у 2015 році. І в тому ж році було завершено перший об’єкт - газопровід у селищі Приколотне Великобурлуцького району. В 2016 році ми завершили будівництво газопроводів у 10 населених пунктах - там, де люди довго чекали на газифікацію і навіть вкладали в це власні кошти», - розповів начальник Управління ПЕК Олексій Белоцький.

Зокрема, у 2016 році було введено в експлуатацію газопроводи середнього тиску по вулицях Ватутіна та Щорса в селі Скалонівка Зачепилівського району (загальна довжина -1,65 км), а також по вулицях Підлісянка, Серебрянка та Захвостянка у селі Лютівка Золочівського району (3 км).

Газопроводи високого та низького тиску загальною довжиною понад 16 км побудовано у селах Чорноглазівка та Жовтневе Золочівського району.

Газифіковано село Новодмитрівка Сахновщинського району, де побудували газопроводи високого тиску довжиною 7,4 км та вуличні газопроводи довжиною більше 5 км.

Газопровід довжиною майже 4 км побудовано по вул. Кавказькій села Курилівка Куп'янського району. Також газифіковано село Бахметівка Нововодолазького району, селище Раківка Балаклійського району, завершено газифікацію села Копані Лозівського району.

Крім того, були проведені роботи з газифікації житлових будинків у селищі Приколотне Великобурлуцького району, де газопровід було введено в експлуатацію у 2015 році.

«У 2017 році роботу з газифікації населених пунктів області буде продовжено. У соціальній сфері ми переходимо на використання альтернативного палива. При цьому від варочного газу для населення, який використовується для приготування їжі, не відмовляємося, оскільки комфорт жителів області - наша головна мета», - зауважив Олексій Белоцький.

На сьогодні рівень газифікації Харківської області становить 71,5%: міста та селища газифіковані на 84%, сільська місцевість - на 54,4%. 


Теги: газифікація газ газопровід

Поділиться:Схожі новини