Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харків’ян запрошують на фольклорний фестиваль «Святовид»

13 січня 2017 | 12:04

Святкові заходи пройдуть на вулицях Харкова разом з виступами вертепних гуртів з різних куточків України у рамках «Вертеп-фесту-2017».

На сходах Харківського оперного театру, біля пам’ятника Тарасу Шевченку та просто на  вулицях Харкова 13-14 січня 2017 року звучатимуть колядки та щедрівки Слобожанщини  у виконанні відомих фольклорних гуртів. Як і в минулі роки, учасниками заходу стануть і досвідчені автентичні виконавці, і молоді гурти з усієї області. У програмі виступів – традиційні для Слобожанщини колядки, щедрівки, меланки, дівочі ворожіння, ігри, обряди, жартівливі пісні, танцювальні награвання.

«Запрошуємо шанувальників народних традицій безпосередньо взяти участь у справі відродження стародавніх традицій, співати, грати й танцювати разом з нашими гуртами на вулицях Харкова», - закликають організатори. 

Головний концерт «Святовиду» розпочнеться 14 січня о 12:00 на сходах ХНАТОБу, з програмою «Вертеп-фесту-2017» можна ознайомитися тут.

Фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид» проводиться з метою відродження, збереження та популяризація традицій зимового циклу народних свят Слобідської України. Організатором його є Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва.


Теги: святовид фестиваль

Поділиться:Схожі новини