Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична та Степан Полторак вручили державні нагороди нацгвардійцям

Юлія Світлична та Степан Полторак вручили державні нагороди нацгвардійцям

26 грудня голова ХОДА відвідала Національну академію Національної гвардії України.

Юлія Світлична передала присутнім привітання від Президента України Петра Порошенка.

Вона відзначила роль навчального закладу у боротьбі за суверенітет України: у проведенні АТО взяли участь як представники офіцерського складу академії, так і майже 100 курсантів.

«Національна академія – це найкращий навчальний заклад, що акумулює найкращі традиції українського війська, відданість народові, готовність до самопожертви, честь і гідність справжнього офіцера», - зачитала слова вітального слова Юлія Світлична.

У ході заходу керівник Харківської облдержадміністрації разом з Міністром оборони України Степаном Полтораком вручили державні нагороди п’ятьом нацгвардійцям.

Також нацгвардійці отримали почесні грамоти Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, відзнаки Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України. Окрім того, найкращим військовослужбовцям вручили зброю та ордери на житло.

«Верховний головнокомандувач приділяє велику увага формуванню обороноздатності  держави та потужної і міцної армії, - зазначила Юлія Світлична. – Академія випускає десятки тисяч фахових спеціалістів, справжніх патріотів. Нам слід пам’ятати, що герої - серед нас».

Під час заходу також був представлений новий начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський, який до того виконував обов’язки першого заступника начальника академії.

Військовослужбовці, викладачі академії та гості заходу хвилиною мовчання вшанували військовослужбовців академії, що загинули під час виконання службово-бойових завдань та в ході антитерористичної операції на сході України.

Більше фото