ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Школярі Харківщини написали книгу про загиблих земляків - воїнів АТО

15 грудня 2016 | 16:25

Презентація збірки «Герої не вмирають» відбулася 14 грудня.

Проект реалізовано за підтримки Департаменту науки і освіти ХОДА.

«До збірки увійшли матеріали пошуково-краєзнавчої роботи учнів та педагогічних працівників навчальних закладів області, - розповіли в департаменті. - Діти збирали інформацію про бійців, які вчилися в їхніх школах або просто мешкали в їх населених пунктах. Школярі спілкувалися з рідними загиблих героїв та їх побратимами - ветеранами антитерористичної операції».

В роботі над книгою взяли участь учні понад 70 навчальних закладів області.

До збірки увійшли короткі розповіді про 79 учасників АТО.

Примірники збірки «Герої не вмирають» будуть роздані у навчальні заклади Харківщини, а також рідним бійців, які стали героями книги.

«Робота школярів з пошуку і розповсюдження інформації про подвиги українських військовослужбовців та бійців добровольчих батальйонів на сході України буде продовжуватися, адже увічнення пам’яті про них – священний обов’язок кожного свідомого громадянина», - підкреслили у Департаменті науки і освіти ХОДА.

Довідка. У навчальних закладах Харківщини проведено низку заходів з вшанування пам’яті 89 воїнів-земляків, які загинули в антитерористичній операції на сході України. На фасадах 23 загальноосвітніх шкіл, де навчалися воїни, встановлено 24 меморіальні дошки, у приміщеннях 15 закладів встановлено пам’ятні стенди. Лукашівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Близнюківського району присвоєно ім’я загиблого воїна, колишнього випускника школи та вчителя закладу - Олега Чепеленка.

Теги: книга бійці ато школярі

Версія для друку Поділиться:


Вверх