ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові відкрилося регіональне представництво ЄБРР

13 грудня 2016 | 20:52

У Харкові відкрилося регіональне представництво ЄБРР

В офіційному прийомі з нагоди відкриття офісу Європейського банку реконструкції та розвитку взяли участь голова ХОДА Юлія Світлична і посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

Прийом пройшов у готелі «Харків Палас», де і буде працювати харківське представництво ЄБРР.

Вітаючи учасників заходу, Юлія Світлична зазначила, що обраний Україною курс на європейську інтеграцію не тільки дозволяє підвищити стандарти якості життя та державного управління, а й дає можливості для розвитку бізнесу.

«Ми вітаємо рішення Європейського банку реконструкції та розвитку і представників Європейського союзу з відкриття офісу в Харкові. Харків закладає стандарти нової, відкритої економічної діяльності. Ми створюємо нову міжнародну інфраструктуру, залучаємо нові програми, нові проекти для того, щоб кожен харків'янин міг самореалізуватися. І ми раді, що можемо презентувати сьогодні новий майданчик для співпраці малого та середнього бізнесу з європейськими партнерами. Впевнена, що цією можливістю скористаються всі харків'яни - представники бізнесу», - підкреслила керівник області.

Вона також зазначила, що співпраця регіону з ЄБРР не обмежується відкриттям представництва банку в Харкові.

«Ми будемо працювати над будівництвом метро в Харкові, реалізовувати проекти у сферах екології та енергоефективності. Продовжимо розвивати банківську сферу», - перерахувала Юлія Світлична.

Надзвичайний і повноважний посол, голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі зазначив, що одним із завдань представництва є сприяння розвитку економіки України в процесі її інтеграції в економіку Європейського Союзу.

«Також ми працюємо над створенням умов, які сприятимуть розвитку малого і середнього бізнесу, і ЄБРР є нашим привілейованим партнером у цій сфері, - пояснив Хюг Мінгареллі. - Ми готові додатково працювати над тим, щоб ваші малі та середні підприємства могли розширювати експорт на ринок ЄС. Ви проводите сміливі реформи в найскладніших обставинах і можете розраховувати на підтримку і допомогу ЄС в цій роботі».

Регіональний директор ЄБРР в країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж підкреслив: відкриття офісу в Харкові є підтвердженням того, що Європейський банк реконструкції і розвитку готовий «робити більше в цій країні».

«Мова йде не тільки про інвестиції, а й про створення в Україні сприятливого бізнес-клімату, який буде залучати не тільки внутрішніх, але і зовнішніх інвесторів, - уточнив Франсіс Маліж. - Окрім наявності сприятливого бізнес-клімату важливо мати розвинену мережу малих і середніх підприємств, так як це постачальники для майбутніх інвесторів. І офіс, який ми відкриваємо, буде працювати в першу чергу з малими і середніми підприємствами».

Більше фото

Фото

Теги: світлична відкриття мінгареллі єбрр представництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх