Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Великобурлуцькому районі проводяться роботи з відновлення газопостачання

У Великобурлуцькому районі проводяться роботи з відновлення газопостачання

Через аварію, що сталася на магістральному газопроводі ГРС «Великий Бурлук» 6 грудня, без газу залишилися мешканці 11 населених пунктів району.

За дорученням голови ХОДА Юлії Світличної в області одразу було створено штаб, який координує роботи з ліквідації надзвичайної ситуації. До робіт було залучено всі служби, що відповідають за життєзабезпечення області, та додаткові аварійні бригади «Харківгазу».

Вже о 20:30 6 грудня порушення на магістральному газопроводі усунули. Після чого почалися роботи з відновлення газопостачання.

«У першу чергу було відновлено газопостачання закладів соціальної сфери району. Зараз більшість - вже з газом, тривають роботи на трьох об’єктах у Великому Бурлуці – в дитячому садку, поліклініці та Площанській школі, - розповів начальник Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Олексій Белоцький. – Абоненти 8 населених пунктів повністю підключені до газопостачання. У Великому Бурлуці газ отримали вже 45% абонентів. Роботи тривають, їх планують завершити до кінця дня».

Зараз у районі працюють 40 аварійних бригад ПАТ «Харківгаз» у складі 100 чоловік.