ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Військові та ветерани АТО проводять для школярів області уроки мужності

05 грудня 2016 | 11:40

Зустрічі з військовослужбовцями та військово-спортивні заходи, приурочені до 25-ї річниці створення Збройних сил України, проводитимуться 5 та 6 грудня.

Уроки мужності в школах Харківщини проводяться за ініціативи Харківського обласного військового комісаріату за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

«Військовослужбовці всіх районних військових комісаріатів разом з представниками відділів освіти намагаються максимально охопити військово-патріотичними заходами навчальні заклади районів - як в місті Харків, так і в області. До заходів також долучаються громадські патріотичні організації, активно беруть учать у проведенні уроків мужності представники загонів територіальної оборони. На минулому тижні вже провели близько 10 зустрічей зі школярами, але більшість заходів відбудеться на цьому тижні», - розповів військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін.

Під час уроків військові разом з учасниками АТО знайомлять учнів середніх та старших класів з історією Збройних сил України та розповідають про сучасну армію.

«Ми хочемо донести до підростаючого покоління інформацію про Збройні сили «з перших вуст». Тому до проведення уроків залучаємо ветеранів АТО, які можуть поділитися з дітьми реальним досвідом», - зазначив Юрій Калгушкін. 

Фото

Теги: військомат ато урок мужності зсу

Версія для друку Поділиться:


Вверх