ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харків приймає Кубок світу з вільної боротьби серед клубних команд

30 листопада 2016 | 12:29

Харків приймає Кубок світу з вільної боротьби серед клубних команд

Урочисте відкриття змагання відбудеться 30 листопада о 17:00 в Палаці спорту «Локомотив» ім. Г. Кірпи. Попередні сутички вже стартували.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту ХОДА, на Кубок світу прибули 144 спортсмени з 10 країн.

«Вперше в Україні проводяться змагання такого рівня, і приємно, що приймаємо Кубок світу з вільної боротьби серед клубних команд у Харкові. Харківська облдержадміністрація доклала всіх зусиль, щоб змагання пройшли на високому рівні», - зазначив заступник начальника Управління Сергій Христоєв.

За його даними, в змаганнях беруть участь команди США, Туреччини, Вірменії, Угорщини, Ірану, Білорусі, Грузії, Киргизстану, Монголії та України. При цьому Іран і Україна представлені двома командами.

«Від України виступлять клуб «ЦСКА» і харківський клуб «Здоров'я» (у складі команди - Мраз Джафарян, Гія Чихладзе, Ален Засєєв, Данило Картавий)», - поділився Сергій Христоєв.

Першість буде проходити 30 листопада - 1 грудня. Так, 30 листопада з 10:00 до 14:00 вже проходять попередні сутички. Після урочистого відкриття до 20:00 відбуватимуться стикові двобої. 1 грудня з 10:00 до 13:00 пройдуть фінальні двобої за 6 - 11 місця, а з 16:00 до 19:00 - фінальні двобої за 1 - 5 місця.

Змагання мають призовий фонд. Переможець отримає 25 тис. доларів, спортсмен, який посяде 2-е місце, - 15 тис. дол., за 3-е місце - 10 тис. дол.

Теги: кубок світу з вільної боротьби серед клубних команд христоєв змагання

Версія для друку Поділиться:


Вверх