Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Благодійний концерт в філармонії зібрав 135 тис. грн на пам'ятник героям АТО

29 листопада 2016 | 16:22

Кошти спрямують на проектування та початок будівництва монумента на площі Захисників України.

Концерт, що пройшов 28 листопада в Харківській обласній філармонії, був організований Громадською організацією «Харківський клуб «Генерал» за підтримки ХОДА та Харківської обласної організації «Союз ветеранів АТО».

На захід були запрошені військовослужбовці Харківського гарнізону, представники військово-навчальних закладів і військових частин, які знаходяться на території Харкова.

Відкриваючи концерт, керівник філармонії Юрій Янко підкреслив, що для музикантів - особлива честь грати для людей, які захищають мир в Україні, і ще більша честь - давати благодійний концерт для збору коштів на створення пам'ятника героям АТО.

«Бачити ваші посмішки і щиру радість - це найвища похвала для музикантів, ми подаруємо вам справжнє свято і завжди чекаємо на наших концертах», - звернувся до військових головний диригент Харківської філармонії.

У концертній програмі прозвучали твори Чайковського, Хачатуряна, Штрауса, Стецюна, Дворжака та улюблені мелодії з кінофільмів.

На знак подяки за концерт філармонія отримала від ХОДА та ветеранів АТО шість портретів головних диригентів академічного симфонічного оркестру роботи народного художника України Віктора Ковтуна. Всі відвідувачі Харківської філармонії незабаром зможуть побачити картини в фойє нової органної зали на Римарській, 21.

За словами начальника сектору Державної служби у справах ветеранів і учасників АТО в Харківській області Юрія Корсунова, зібрані в ході концерту кошти будуть спрямовані на завершення проектування і початок будівництва пам'ятника героям АТО.

«Найближчим часом ми плануємо звернутися до міського керівництва з проханням про відведення земельної ділянки під будівництво пам'ятника. Від розміру ділянки залежить розмір пам'ятника і, відповідно, його вартість. Коли ці питання будуть вирішені, ми зрозуміємо, чи достатньо зібраних коштів на всі роботи, і, в разі необхідності, проведемо додаткові благодійні акції», - розповів Юрій Корсунов.

Нагадаємо, органну залу Харківської обласної філармонії будували більше 10 років. Роботи кілька разів зупиняли. Розморозити довгобуд вдалося в 2015 році керівництву ХОДА. Будівництво завершили за півтора року. 19 серпня 2016-го, напередодні Дня Незалежності України, залу урочисто відкрив Президент України Петро Порошенко. Перший концерт органної музики в Харківській філармонії відбувся 18 листопада 2016 року.

Фото

Теги: філармонія благодійний концерт пам'ятник ато

Версія для друку Поділиться:


Вверх