Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Я буду боротися за право проведення фіналу Кубка України з футболу в Харкові. Юлія Світлична

Я буду боротися за право проведення фіналу Кубка України з футболу в Харкові. Юлія Світлична

22 листопада голова ХОДА під час зустрічі з обраним напередодні президентом Харківської обласної федерації футболу Євгеном Красніковим поставила чіткі завдання, які необхідно вирішувати федерації задля розвитку в регіоні футболу - від дитячого до професійного.

«Я - за розвиток харківського футболу та футболу в Харкові, - підкреслила Юлія Світлична. - Від вас я чекаю системної роботи з розвитку дитячого та юнацького футболу, а також проведення заходів з популяризації цього виду спорту в Харківській області».

Глава ХОДА зазначила, що, завдяки співпраці з Федерацією футболу України, до Харкова вдалося повернути великий футбол. 15 листопада на стадіоні «Металіст» пройшов перший за три роки міжнародний матч за участю національної збірної. Але на досягнутому керівництво регіону зупинятися не має наміру.

«Я буду боротися за право проведення фінального матчу Кубка України з футболу саме в Харкові, - повідомила Юлія Світлична. - Тому що вважаю, що Харків гідний. Тому що вважаю, що в Харкові для цього є необхідна інфраструктура. Тому що вважаю, що в Харкові - одне з найкращих футбольних полів. І тому що вважаю, що харків'яни заслуговують на те, щоб за три роки знову побачити фінал у нашому місті. Зараз - це завдання номер один. Усі сили потрібно спрямувати на цю роботу. Якщо потрібно буде взяти участь у дорадчому засіданні ФФУ з відбору міст, я готова буду це зробити особисто».

Євген Красніков висловив упевненість, що за підтримки керівництва області домогтися проведення фінального матчу Кубка України саме в Харкові - більш ніж реально.

«Ми докладемо максимум зусиль і будемо боротися. Харків у футбольному плані - це місто № 1, і він заслуговує на проведення такого матчу, - зазначив президент обласної федерації футболу. - Я зроблю все від мене залежне для того, щоб у Харкові футбол розвивався. Я багато років працюю в футболі, зараз є директором національної збірної. Думаю, ми можемо з вами обговорити й можливість проведення в Харкові матчів молодіжної збірної України. У майбутньому, можливо, за допомогою ФФУ в Харкові буде відкрито найбільший центр, який буде готувати молоді кадри для харківського футболу та національної збірної. За вашої підтримки ми зможемо надати поштовх розвитку футболу».

Більше фото