Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична провела особистий прийом громадян на заводі «Турбоатом»

Юлія Світлична провела особистий прийом громадян на заводі «Турбоатом»

Виїзні зустрічі голови ХОДА з колективами підприємств Харківської області будуть проходити регулярно.

Співробітники заводу, які прийшли на прийом до голови ХОДА 17 листопада, порушували питання, що стосуються різних сфер життя регіону. Зокрема, громадяни зверталися за допомогою у вирішенні проблем, пов'язаних з наданням субсидій, піднімали питання, що стосуються сфер охорони здоров'я та освіти. Низка питань стосувалася лікування співробітників заводу.

Заяви всіх, хто просив матеріальної допомоги на лікування, за зверненням Юлії Світличної будуть розглянуті комісією з надання матеріальної допомоги обласної адміністрації.

«Обласна адміністрація зі свого боку зробить все можливе, щоб надати допомогу тим громадянам, які її потребують і мають на неї право», - зазначила Юлія Світлична.

Вона доручила в.о. начальника Управління охорони здоров'я ХОДА Галині Сіроштан взяти під особистий контроль вирішення питань, пов'язаних з медичним забезпеченням громадян, які прийшли на прийом.

Також Юлія Світлична звернулася до керівництва заводу та представників профспілки з проханням підтримувати співробітників підприємства, що опинилися у важкій ситуації.

Підбиваючи підсумки прийому, керівник обласної адміністрації зазначила, що подібні виїзні зустрічі з колективами підприємств Харківської області будуть проводитися регулярно.

«В Харківській обласній адміністрації практично щодня проводяться прийоми громадян. Кожен заступник голови ХОДА проводить два прийоми в місяць в адміністрації і два виїзних - в районах області. Всі директори департаментів та начальники управлінь також проводять особисті прийоми громадян двічі на місяць, - розповіла Юлія Світлична. - Але потрапити на прийом в обласній адміністрації можуть не всі, у кого є така необхідність. Багато громадян в години, відведені для прийомів, знаходяться на робочому місці. Тому було прийнято рішення проводити такі зустрічі безпосередньо на підприємствах».

Довідка. Прийоми громадян заступників голови ХОДА та керівників підрозділів обласної адміністрації проводяться згідно з графіками, які можна побачити тут. На прийом голови облдержадміністрації необхідно попередньо записуватися, звернувшись до відділу роботи зі зверненнями громадян. На прийоми інших керівників можна приходити в зазначений день без попереднього запису.

За інформацією відділу роботи зі зверненнями громадян, щотижня до відділу надходить до 200 звернень. З початку року фахівці оформили і передали для роботи в відповідні підрозділи майже 6,5 тисяч звернень громадян.

Більше фото