Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У першому за три роки міжнародному футбольному матчі в Харкові збірна України перемогла Сербію 2:0

У першому за три роки міжнародному футбольному матчі в Харкові збірна України перемогла Сербію 2:0

15 листопада на стадіон «Металліст» повернувся великий футбол.

За активної підтримки харківських вболівальників збірна України в товариському матчі переконливо перемогла збірну Сербії.

Автором першого голу «жовто-синіх» на 38-й хвилині матчу став півзахисник Євген Шахов. Для гравця грецького «ПАОКа» це дебютний м’яч, який був забитий у складі збірної України.

На 87-й хвилині перевагу української збірної  збільшив Андрій Ярмоленко.

Разом із харківськими фанатами за національну збірну України на трибунах стадіону «Металіст» вболівали голова ХОДА Юлія Світлична та Президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Нагадаємо, останній футбольний матч міжнародного рівня в нашій області відбувся в 2013-му році. Повернути великий футбол до Харкова вдалося завдяки спільним зусиллям ФФУ та Харківської облдержадміністрації. Зустрічі збірних України та Сербії на стадіоні «Металіст» передував ряд заходів за участі футболістів національної команди. Так, 14 листопада «жовто-сині» провели відкрите тренування, перед яким відбулася автограф- та фотосесія з футболістами для дітей-переселенців. 15 листопада разом із головою ХОДА Юлією Світличною головний тренер національної збірної Андрій Шевченко прийняв участь у «Відкритому уроці футболу» в 152-й гімназії. Потім вони завітали до  Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, де відвідали поранених бійців АТО.

Більше фото