ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Соціальна служба - це обличчя держави. Михайло Черняк

04 листопада 2016 | 14:09

4 листопада заступник голови ХОДА взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Він привітав учасників свята від імені голови ХОДА Юлії Світличної, побажавши успіхів у роботі та благополуччя в родинах.

«Соціальна служба - це обличчя держави. Адже від вас залежить якість життя людей, які опинилися у складних обставинах та потребують допомоги, - підкреслив Михайло Черняк. - У наш непростий час ви як ніколи потрібні суспільству. Соціальні служби надають допомогу величезній кількості людей, насамперед, це стосується субсидій. Адже сьогодні майже половина від всіх домоволодінь області отримує цю допомогу».

Під час заходу заступник голови ХОДА вручив працівникам соціальної сфери Харківщини державні нагороди.

«Нагородження найкращих працівників соціальної сфери – це найменше, що ми можемо для вас зробити, щоб відзначити ваш внесок у розвиток держави та подякувати», - відзначив Михайло Черняк.

На даний момент у соціальній сфері Харківської області працюють близько 12 тисяч спеціалістів, які допомагають пенсіонерам, особам з інвалідністю, складають соціальні паспорти громадян, які потребують допомоги тощо.

«Це важка праця, адже, окрім виконання технічної роботи, ви маєте вислухати, поспівчувати, порадити. Це велике емоційне навантаження. Саме тому випадкових людей у цій сфері немає. Соціальні працівники - це завжди люди з великим серцем, - підкреслив заступник голови ХОДА. - Тому бажаю за будь-яких обставин зберігати людяність та отримувати тепло у відповідь від людей, з якими працюєте».

Також під час свята працівників соцсфери Харківщини привітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

Більше фото

Фото

Теги: черняк день працівника соціальної служби вітання

Версія для друку Поділиться:


Вверх