ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Харкові пройде Х Міжнародна наукова конференція «Проблеми історії та археології України»

03 листопада 2016 | 11:19

Захід відбудеться 4-5 листопада й буде присвячений 125-річчю з дня народження професора К.Е. Гриневича.

Конференцію проводять Харківське обласне історико-археологічне товариство і Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. У її роботі візьмуть участь близько 60 науковців з 17 міст України, а також наукових центрів Німеччини і Росії.

«Форум істориків, археологів, краєзнавців стимулює продовження наукових досліджень, спрямований на консолідацію і координацію зусиль наукової громадськості по охороні культурно-історичної спадщини, сприяє популяризації знань з археології, історії, краєзнавства», - зазначають організатори.

У рамках конференції 4 листопада о 15:00 в Музеї археології Каразінського університету відбудеться презентація результатів археологічного польового сезону 2016 року, яка представляє всі науково-дослідні центри Харкова, які займаються питаннями вивчення і охорони археологічних пам’яток як на території Слобожанщини так і сусідніх областей. Виставка знахідок, отриманих в ході археологічних розкопок польового сезону 2016 р., буде працювати кілька днів.

Календар роботи конференції можна подивитись на сайті Харківського обласного історико-археологічного товариства та на сайті університету.

Теги: хну каразіна конференція

Версія для друку Поділиться:


Вверх