ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Черняк взяв участь у пам’ятному заході на честь 72-ї річниці з дня вигнання нацистів з України

28 жовтня 2016 | 11:18

28 жовтня заступник голови ХОДА поклав квіти до пам'ятника Скорботній Матері на Меморіалі Слави в Лісопарку.

Вшанувати пам'ять загиблих у Другій світовій війні при визволенні України прийшли представники обласної та міської влади, депутати, ветерани війни, духовенство, громадськість, а також студенти і школярі.

«Урочисті заходи сьогодні проходять у всіх районах області. Адже дуже важливо пам'ятати про ті події, які пережив наш народ під час Другої світової війни, шанувати пам'ять загиблих воїнів і мирних громадян, - сказав Михайло Черняк. - Важливо шанувати ветеранів, яких сьогодні залишилося так мало. Саме їм ми вдячні за перемогу в тій війні. Сьогодні Україна знову переживає військові події, і в цей день ми дякуємо захисникам, які сьогодні боронять наше мирне небо».

Голова громадської організації «Союз ветеранів АТО» м. Харкова Олександр Сергєєв зазначив, що сучасні захисники України прийшли вшанувати пам'ять дідів і прадідів, які звільняли країну від загарбників.

«Це наша історія, і ми дорожимо пам'яттю героїв, які дали можливість нам жити у вільній країні, також і ми будемо робити все, що від нас залежить, для своїх нащадків», - сказав Олександр Сергєєв.

Фото

Теги: черняк меморіал слави визволення україни від фашистських загарбників покладання квітів

Версія для друку Поділиться:


Вверх