ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Усі об’єкти соціальної сфери та будинки, що під’єднані до системи централізованого опалення, отримали тепло

25 жовтня 2016 | 14:06

Про стан забезпечення початку опалювального сезону-2016/17 говорили під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Захід відбувся під головуванням заступника голови – керівника апарату ХОДА Вячеслава Аббакумова. Серед питань, які розглянули в ході засідання, - стан готовності паливно-енергетичного комплексу, ЖКГ та об’єктів соціальної сфери до роботи в опалювальний період.

Як зазначив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко, на даний момент у Харківській області 100% об’єктів соціальної сфери підключено до теплопостачання.

«За останніми даними, усі об’єкти соцсфери (2534 одиниці), житло, яке забезпечується централізованим опаленням (8381 будинок), отримали тепло. Під час підготовчих заходів були певні труднощі з ремонтами й поривами магістралей, але ситуація - повністю під контролем», - зауважив Євгеній Шахненко. 

Наразі стале проходження опалювального періоду на сто відсотків забезпечують підприємства паливно-енергетичного комплексу. За даними начальника Управління ПЕК ХОДА Олексія Белоцького, північна енергетична система ДП НЕК «Укренерго», яка обслуговує магістральні лінії, виконала всі свої заходи згідно з планом.

«Що стосується генеруючих підприємств та підприємств теплоелектроцентралі, на сьогоднішній день усі заплановані навантаження вони несуть, - доповів Олексій Белоцький. – Так, на Зміївській ТЕС запас вугілля складає близько 130 тис. тонн - цього вистачить для роботи протягом 2,5 місяців. Газорозподільні та газопостачальні підприємства працюють також згідно з планом».

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк повідомив про стовідсоткову готовність до зими дорожньо-мостового господарства комунальної власності. Також, за його даними, для забезпечення безперебійного і безпечного руху транспорту на автомобільних дорогах загального користування було заготовлено 72,3 тис. тонн піску та відсіву – це 93% від плану.

«Технічної солі заготовлено 9,4 тис. тонн (75% від плану). Готові до роботи 307 одиниць снігоприбиральної техніки (98% від плану), складено 117 угод на залучення сторонньої техніки та створено 10-денний резервний запас паливно-мастильних матеріалів у кількості 31,45 тонн дизпалива. Для оперативності техніка для зимового утримання доріг забезпечена засобами мобільного зв’язку», - доповів Сергій Магдисюк.

Фото

Теги: шахненко аббакумов комісія з питань теб та нс опалювальний сезон жкг

Версія для друку Поділиться:


Вверх