ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Між Харківською та Львівською областями підписано меморандум про взаєморозуміння

21 жовтня 2016 | 16:24

Між Харківською та Львівською областями підписано меморандум про взаєморозуміння

Документ про співпрацю був підписаний керівниками департаментів, що відповідають за розвиток АПК двох областей, в рамках Міжнародного форуму AGROPORT-2016.

Організатори заходу нагадали, що перша частина форуму проходила у Львові в травні, з 20 жовтня естафету прийняла Харківська область. За три дні «Агропорта» в регіоні пройде більше 20 профільних конференцій, семінарів, тренінгів та майстер-класів.

«Сьогодні Харківська область є лідером з виробництва продукції рослинництва і тваринництва, - зазначив заступник голови ХОДА Марк Беккер. - Упевнений, що форум допоможе нам залучити інвестиції, які необхідні для подальшого розвитку сільськогосподарського комплексу».

На думку організаторів заходу, сільськогосподарські підприємства Харківщини зможуть отримати вигоду від тісної співпраці з львівськими колегами. В рамках меморандуму сторони будуть обмінюватися інформацією про можливості та інтереси в розвитку агропромислового комплексу областей.

«В рамках наших домовленостей фермери, сільгосппідприємства з двох областей зможуть обмінюватися досвідом, налагоджувати більш тісну співпрацю», - висловив упевненість директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Нездюр.

У свою чергу, представник львівської сторони Наталя Хмиз підкреслила, що невеликі підприємства із західного регіону вкрай зацікавлені в можливостях великих переробних підприємств, які знаходяться на Харківщині.

«Також ми плануємо налагодити комунікації з харківськими вченими. Завдяки сучасним розробкам і впровадженню високих технологій, наші фермери зможуть значно збільшити виробництво продукції», - зазначила директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Фото

Теги: нездюр беккер агропорт меморандум львівська область

Версія для друку Поділиться:


Вверх