Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Балаклійському районі відкрили амбулаторію загальної практики – сімейної медицини

18 жовтня 2016 | 15:44

У заході, що пройшов у селі Петрівське, взяв участь заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

Двоповерхову будівлю сільської амбулаторії, де також знаходиться денний стаціонар, реконструювали протягом 2015-2016 років. Тут не тільки провели ремонт, але й закупили нове медичне обладнання, замінили офісні та медичні меблі, утеплили та встановили пластикові вікна. Загалом вартість проведених робіт становить 8,1 млн грн, з яких 4,6 млн – кошти Державного фонду регіонального розвитку, ще 3,5 – фінансування з обласного бюджету.

Під час відкриття заходу Михайло Черняк привітав громаду села Петрівське від імені голови ХОДА Юлії Світличної, побажавши всім присутнім, у першу чергу, здоров’я.

«Для обласної влади дуже важливо, щоб мешканці міст, сіл та селищ мали можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу. Ми знаємо всі проблемні питання, які сьогодні є, та намагаємося їх вирішувати. Відкриття цієї амбулаторії є прикладом того, як ми можемо вирішувати питання розвитку медичної та соціальної сфер у непростий для держави час», - наголосив заступник керівника області.

Скористатися послугами оновленої амбулаторії зможуть не лише 3900 жителів села Петрівське – сюди матимуть змогу звертатися й мешканці сусідніх сіл. Крім того, в будівлі передбачене окреме приміщення для проживання молодого спеціаліста – «квартира лікаря».

«Завдяки відкриттю цієї амбулаторії достатньо велика кількість людей зможе отримати медичну допомогу на первинному рівні, - відзначив Михайло Черняк. – Тут створено всі умови для того, щоб надавати необхідні послуги мешканцям сіл. Також ми організуємо приїзд сюди спеціалістів з обласних медичних закладів, щоб люди могли отримати консультації, не витрачаючи час на дорогу до обласного центру».

Під час робочої поїздки до Балаклійського району заступник голови ХОДА також ознайомився з роботою Гусарівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та відділень Балаклійської ЦКРЛ.


Теги: черняк балаклійський район амбулаторія село відкриття ремонт реконструкція медицина охорона здоров'я

Поділиться:Схожі новини