ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична візьме участь у сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

18 жовтня 2016 | 10:17

Юлія Світлична візьме участь у сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

Сесія, яка пройде у Страсбурзі, присвячена питанням етики та прозорості роботи влади на місцевому та регіональному рівнях, проблемам децентралізації, дотримання прав людини та гендерної рівності.

«Тематика двох основних доповідей, обговоренню яких буде приділено чимало часу в ході роботи нинішньої сесії Конгресу, дуже актуальна для нашої країни. Це питання попередження корупції та просування етики держслужбовців, - повідомила голова ХОДА. - Також заплановано обговорення такої тематики як децентралізація та розширення можливостей місцевих громад. Це питання, яким традиційно приділяє велику увагу Рада Європи. З огляду на те, що в нашій країні зараз активно реалізується реформа децентралізації влади, яка ініційована Президентом Петром Порошенком, досвід країн - членів РЄ є для нас дуже корисним і життєвим».

Серед питань, які планують обговорити депутати Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, - дотримання прав, свобод людей і принципів верховенства права. Приділять увагу і гендерній тематиці.

«Тут створений один з найпотужніших в Європі дискусійних майданчиків, на якому розглядаються питання гендерної рівності. Зокрема, в ході нинішньої сесії члени Конгресу планують обговорити доповіді про участь і представництво жінок в органах управління на місцевому та регіональному рівнях і бюджетному плануванні з урахуванням гендерних аспектів», - уточнила Юлія Світлична.

Також в ході сесії відбудеться оновлення складу національних делегацій в Конгресі і пройдуть вибори голови Конгресу і голів Палат Конгресу.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко своїм Указом №358 / 2016 затвердив новий склад делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2016 - 2020 роки. Юлія Світлична в якості депутата Харківської обласної ради буде представляти Україну в Палаті регіонів Конгресу.

Теги: сесія світлична конгрес місцевих і регіональних влад рада європи страсбург

Версія для друку Поділиться:


Вверх