ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Петро Порошенко представив Юлію Світличну на посаді голови ХОДА

17 жовтня 2016 | 14:11

Президент України взяв участь у зборах активу області в ході свого візиту на Харківщину.

Указ Президента про призначення Юлії Світличної на пост голови Харківської обласної державної адміністрації зачитав Глава Адміністрації Президента України Ігор Райнін.

Петро Порошенко привітав Юлію Світличну з призначенням на нову посаду, зазначивши, що нарешті в команді керівників ОДА України з’явилася жінка.

«Був дуже жорсткий конкурс, і його виграла Юлія Світлична, - зазначив Петро Порошенко. – Позитив цього призначення в тому, що поява Юлії Світличної у великій політиці (а я хочу наголосити, що голова Харківської обласної державної адміністрації – це «вища ліга» і велика політика) знаменує прихід нового покоління, яке виросло й повністю сформувалося за часів незалежності. Всією діяльністю та поведінкою Юлія Світлична демонструє повну відсутність радянських комплексів. Ще одна важлива річ - у тому, що вся трудова діяльність Юлії Світличної повністю пов’язана зі Слобожанщиною, Харківщиною. Юлію Світличну тут шанують, поважають. І вона дуже добре знає регіон і проблеми людей».

Президент України також зазначив, що новий голова ХОДА може повністю розраховувати на його підтримку. 

«Мені дуже імпонує кандидатура Юлії Світличної. Це дійсно нове покоління української політики: ефективної, патріотичної, сильної. І я впевнений у тому, що в цього керівника - величезний потенціал. Слобожанщині дуже пощастило з головою обласної державної адміністрації, - зазначив Петро Порошенко. – Юлія Світлична - перша жінка в Україні, яка у 32 роки стала потужним, сильним політиком, головою однієї з ключових, базових і найважливіших областей України».

Керівник ХОДА подякувала Петру Порошенку за високу довіру очолити Харківський регіон, зазначивши, що виклики часу накладають підвищену відповідальність на обласну державну адміністрацію та керівні органи різних рівнів. Вона також запевнила Президента в тому, що та мотивація, яка є на Харківщині, дозволить забезпечити ефективну роботу всього управлінського апарату в регіоні.

«Один з пріоритетів - це подальше укріплення засад демократичного, проукраїнського громадського життя в області, зміцнення системних взаємодій з громадянським суспільством, з усіма, хто готовий брати реальну участь у регіональному розвитку. Переконана, що ми продовжимо конструктивні стосунки з обласною радою, виходячи з інтересів Харківщини, а не з політичних вподобань», - зазначила Юлія Світлична.

За її словами, серед пріоритетів обласної влади також - активна співпраця з громадянським активом підприємців та ветеранів АТО, спільно з якими на Харківщині реалізується ціла низка проектів. Також увага приділятиметься соціально-економічному розвитку регіону. 

«Націлені на реалізацію важливих проектів і програм у галузі інфраструктури, енергетики, соціальної сфери не тільки в обласному центрі, але й у громадах на місцях. Можливості для цього останнім часом збільшені в рази, завдяки децентралізації, яку ініціював Президент України», - повідомила голова ХОДА.

Також серед пріоритетів -  подальший розвиток міжнародних відносин, диверсифікація зовнішньої економічної діяльності. Особливий акцент буде зроблено на роботі з Національною інвестиційною радою при Президенті України. Безумовний пріоритет, за словами Юлії Світличної, - регіональна безпека та оборона. 

«Беру на себе обов’язок, пане Президенте, здійснювати системну координацію виконання всього комплексу завдань, які спрямовані на забезпечення порядку і безпеки на території області», - зазначила Юлія Світлична. 

Петро Порошенко також зазначив, що в органах влади української держави - високий рівень представництва сходу України.

«Я пишаюся тим, що Харківщина делегувала дуже потужного менеджера, політика, керівника і організатора Ігоря Райніна на посаду керівника Адміністрації Президента України», - зазначив Петро Порошенко.

Більше фото

Фото

Теги: світлична голова хода призначення петро порошенко

Версія для друку Поділиться:


Вверх