ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Харківській області розробляють проект комплексної котеджної забудови для учасників АТО

10 жовтня 2016 | 16:22

Про це йшлося під час засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури ХОДА.

Як повідомив директор департаменту Михайло Рабінович, у декількох районах області планується розташувати близько 120 земельних ділянок для будівництва дачних, житлових та садових будинків учасників АТО. Він підкреслив, що в першу чергу були розглянуті детальні плани територій дачного будівництва в місті Люботин, житлової забудови у місті Первомайський та розміщення індивідуального садівництва на території Русько-Лозівської сільської ради Дергачівського району.

«Особливу увагу звернули на представлений проект детального плану забудови території громадського центру села Вільхівка, де планується розмістити клуб, кафе та інші об’єкти  дозвілля. Будівництво цих об’єктів створить повноцінну систему обслуговування жителів села з урахуванням нових мешканців – 158 сімей учасників АТО, - розповів Михайло Рабінович. - Ділянки комплексної котеджної забудови для учасників АТО стануть пілотним проектом такого рівня у Харківській області»

У департаменті відзначили, що у обговоренні всіх проектів взяли участь члени Харківської обласної ГО «Спілка ветеранів АТО», ГО «Харківська спілка прикордонників-учасників АТО», представники учасників АТО м. Первомайського та представники місцевих органів влади.

«Розробка містобудівної документації такого рівня повинна стати позитивним прикладом для місцевих органів влади у Харківській області та дозволить їм у повній мірі вирішувати питання планування, забудови і управління територіями для сталого розвитку територіальних громад», - вважають у Департаменті містобудування та архітектури ХОДА.

Теги: архітектурно-містобудівна рада земельні ділянки котеджна забудова учасники ато рабінович

Версія для друку Поділиться:


Вверх