Харківські боксери вибороли медалі чемпіонату України

З 3 по 9 жовтня в Кропивницькому відбувся чемпіонат України з боксу в віковій групі до 22 років.

В чемпіонаті взяли участь найсильніші боксери в цій віковій категорії з усієї України, а за підсумками змагань збірна Харківської області здобула 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

В ваговій категорії до 91кг чемпіоном України став харків’янин Рамазан Муслімов. У фіналі переміг з рахунком 2:1 киянина Дмитра Лісового.

В ваговій категорії до 60 кг харківські боксери розділили між собою «золото» та «срібло» чемпіонату. Ярослав Харциз став переможцем, а Яніс Куриленко посів друге місце.

Також друге місце на чемпіонаті посів Владислав Роленко. Він завоював «срібло» в ваговій категорії до 75кг, де чемпіоном став Олександр Хижняк з Полтавської області.

Бронзові нагороди в ваговій категорії до 64 кг здобули Степан Овганисян та Ілля Руль. Степан у півфіналі поступився 0:3 майбутньому чемпіону Юрію Бірзулу з Кіровоградської області, а Ілля в півфіналі с таким же рахунком поступився 0:3 срібному призеру чемпіонату Андрію Смірнову з Черкаської області.