Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Представники громадськості долучилися до перевірки доброчесності прокурорів

30 вересня 2016 | 12:18

Про це повідомила керівник області Юлія Світлична під час брифінгу 30 вересня.

«У рамках національних антикорупційних реформ та запровадження нових підходів до якості підбору кадрів на державну службу у червні цього року в Україні був запроваджений порядок таємної перевірки доброчесності прокурорів. Відповідно до наказу про затвердження цього порядку, в Генпрокуратурі було створено робочу групу, котра перевірятиме - чи відповідає дійсності інформація, яку надають прокурори, заповнюючи декларації та анкети доброчесності прокурора», - розповіла Юлія Світлична.

До співпраці з цією робочою групою були залучені представники громадськості з усіх регіонів. За ініціативи Генерального прокурора України  Юрія Луценка, цими представниками стали учасники антитерористичної операції.

За поданням Харківської обласної державної адміністрації представником громадськості від нашої області в комісії став Микола Сапелкін, якого Юлія Світлична представила під час брифінгу.

«Микола Сапелкін - юрист Обласного центру допомоги учасникам АТО та Обласної спілки ветеранів АТО. Він має фахову підготовку, кваліфікацію юриста. Це абсолютно неупереджена людина, не задіяна у корупційних скандалах. Він може чесно дивитися в очі громадянам України, оскільки віддав свій патріотичний борг країні», - зазначила керівник обласної адміністрації.

Під час брифінгу Микола Сапелкін розповів, як саме відбувається таємна перевірка прокурорів.

«Прокурори усіх рівнів заповнюють декларації, а також подають анкети доброчесності прокурора, які оприлюднюються на сайті Генеральної прокуратури. Ознайомитися з цими даними може будь-який громадянин України. Якщо він бачить, що заявлені доходи не відповідають рівню життя того чи іншого прокурора, громадянин може повідомити про це в управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури. Якщо з якихось причин громадянин не хоче звертатися до прокуратури, він може надати інформацію представнику громадськості, який ініціює проведення службової перевірки», - пояснив Микола Сапелкін, уточнивши, що його контакти можна знайти на сайті Генеральної прокуратури.

На даний час, за інформацією Миколи Сапелкіна, в Харківській області вже проводяться службові розслідування щодо шістьох прокурорів.

«Якщо за результатами таємної перевірки доброчесності буде встановлено ознаки вчинення дисциплінарного проступку, прокурора буде притягнуто до відповідальності», - розповів юрист. 


Теги: світлична сапелкін таємна перевірка прокуратура

Поділиться:Схожі новини