Харківські легкоатлетки здобули «золото» чемпіонату України

Змагання з естафетного бігу відбулись в місті Кропивницький.

В чемпіонаті взяли участь понад 200 спортсменів з 12 областей країни. Медалі були розіграні на чотирьох дистанціях в чотирьох вікових групах. Харківські легкоатлетки успішно виступили в змаганнях серед дівчат до 18 років в естафетному бігу 100+200+300+400м.

Юлія Кісілівська, Єва Подгородецька, Аліна Ненько та Дарина Вдовиченко фінішували першими з результатом 2:16.25. Суперниць з Сумської області, які посіли друге місце, харків’янки випередили на 0.61 сек.

В змаганнях серед юнаків до 18 років на цій же дистанції естафетна команда Харківської області, до складу якої увійшли Олексій Овчаренко, Ярослав Марюха, Володимир Следюк та Руслан Серенко, з результатом 2:07.41 посіла шосте місце, а переможцями стали спортсмени з Донецької області – 2:02.21.

Це повідомляють у Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА.