ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ми будемо популяризувати науку серед школярів Харківської області. Юлія Світлична

28 вересня 2016 | 17:51

Керівник області розповіла про новий освітній проект «Виставка цікавої університетської науки», який буде реалізований у нашому регіоні.

Спільний проект ХОДА, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Харківського університетського консорціуму презентували 28 вересня в ході урочистостей, що були присвячені Дню працівників освіти.

Під час презентації представники навчального центру «ЛандауЦентр» ХНУ ім. В.Н. Каразіна продемонстрували фізичні та хімічні експерименти та досліди. Подібні досліди студенти проводитимуть у сільських школах області.

«Все, що є сьогодні в «ЛандауЦентрі» та не тільки, буде презентовано в кожній сільській школі області. Реалізацію цього проекту ми плануємо організувати таким чином, щоб кожен мінімакет студент мав можливість презентувати в школах, - сказала керівник області Юлія Світлична. - Головна мета - популяризувати науку та більше залучити дітей до навчального процесу».

Керівник області також зазначила, що на сьогодні розробляється можливість забезпечити школи деякими необхідними матеріалами для проведення подібних дослідів і експериментів.

«Ми розглядаємо можливість, щоб якийсь мінімальний набір інструментів залишати в кожній сільській школі для того, щоб вони мали певну базу, та вчителі показували учням ці дивовижні експерименти», - зазначила Юлія Світлична.

За словами в.о. голови ХОДА, реалізація цього проекту почнеться в жовтні. Незвичайні експерименти і досліди покажуть в школах всіх районів Харківської області.

Більше фото

Теги: світлична проект наука університет каразіна сільські школи

Версія для друку Поділиться:


Вверх