ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В ХОДА відбулась нарада з представниками силових структур та Держпродспоживслужби

28 вересня 2016 | 17:13

За дорученням керівника області Юлії Світличної відбулась нарада щодо випадків отруєння алкоголем мешканців регіону.

У заході взяли участь керівники підрозділів обласної адміністрації, представники ГУ ДФС України у Харківській області, Держпродспоживслужби, ГУ ДСНС у Харківській області, СБУ, Нацполіції та прокуратури області.

У ході наради щодо координації діяльності всіх силових структур регіону керівники відомств інформували про заходи щодо всебічного розслідування у справах, які відкрито за фактами отруєнь.

Так, позачергові засідання комісії ТЕБ та НС були проведені у Вовчанському районі, де зафіксовано більшість випадків отруєння.  Були виявлені та ліквідовані точки продажу сурогатного алкоголю, районними адміністраціями проведено подвірний обхід населення з метою інформування щодо наслідків вживання алкоголю невідомого походження. До інформування також були залучені районні засоби масової інформації. Районними відділами поліції проведено рейди по закладах торгівлі з метою недопущення продажу неліцензійного алкоголю.

За підсумками наради доручено: вжити всіх передбачених законом заходів щодо розслідування фактів отруєння та запровадження дій щодо запобігання розповсюдження сурогату алкоголю, а також посилити роботу щодо інформування населення області.

Довідково. За інформацією прокуратури Харківської області, станом на 28 вересня в області зафіксовано 20 летальних випадків внаслідок отруєння сурогатами алкоголю. Крім того, ще 22 особи перебувають у медзакладах Харкова та області. У тому числі, у Вовчанському районі 12 людей померло, 6 госпіталізовано, в Ізюмському районі - 3 померлих, 12 госпіталізованих; у Харківському районі - 3 померлих, 2 госпіталізованих; у Борівському - 2 померлих, у Барвінківському районі та місті Харків - 2 госпіталізованих.

Теги: нарада отруєння алкоголь

Версія для друку Поділиться:


Вверх