ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протягом 20-ти років Харківська область може залучити 15 млрд доларів інвестицій. Борис Ложкін

23 вересня 2016 | 12:11

Голова Національної інвестиційної ради на пленарному засіданні міжнародного форуму розповів про своє бачення розвитку країни.

Борис Ложкін зазначив, що проведення форуму у Харкові в черговий раз підтверджує, що Харків – Перша столиця, а в даному випадку – Перша столиця в підході до інвестиційної політики.

Говорячи про інвестиційну привабливість України, він відмітив, що економіка країни досягла дна і починає зростати.

«Це найкращий час, щоб вкладати гроші в країну, тому що активи – дешеві, а незабаром значно подорожчають», - пояснив Глава Національної інвестиційної ради.

На його думку, для високого економічного зростання Україні потрібно залучити 120-200 млрд доларів за 20 років.

«Враховуючи, що частка Харківської області у ВВП України – 7%, то регіону потрібно залучити 15 млрд доларів за 20 років, або 750 млн доларів на рік, - сказав Борис Ложкін. – Чи це можливо? Так! Харківщина – одна з небагатьох областей, у якої є близько 50 готових проектів як для великих, так і для дрібних інвесторів».

Ще одна умова залучення інвестицій, на думку Бориса Ложкіна, - новий державний менеджмент.

«Це питання вирішене. Колишній голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін став найуспішнішим керівником регіону в 2015 році. І він, і нинішній керівник області Юлія Світлична – це нові люди з новим мисленням. Люди, які думають про інвесторів і створюють для них комфортні умови», - підкреслив Глава Національної інвестиційної ради.

Він також зазначив, що саме на цих позиціях – створення банку проектів та формування комфортної «екосистеми» для бізнесу – буде працювати і Національна інвестиційна рада.

Фото форуму

Теги: ложкін міжнародний форум інвестиції

Версія для друку Поділиться:


Вверх