ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична і Освалдо Біато домовилися про співпрацю в освітній та економічній сферах

22 вересня 2016 | 10:42

22 вересня відбулася зустріч в.о. голови ХОДА з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні.

Юлія Світлична зазначила, що команда ХОДА вітає рішення щодо відкриття на території Харківської області Почесного Консульства Федеративної Республіки Бразилія.

«Ми дуже сподіваємося, що відкриття представництва Бразилії на території нашого регіону додасть новий вектор нашим взаєминам і сприятиме розвитку співпраці в економічній сфері, АПК, освіті, науці, культурі та інших напрямках. Це дозволить кожному харків'янину знайти себе і реалізуватися», - зазначила керівник Харківської області.

Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні, в свою чергу, заявив, що бачить серйозні перспективи спільної роботи з Харківською областю.

«Через великий потенціал та силу Харківського регіону невипадково ми обрали почесним консулом активну і серйозну людину, - зазначив Освалдо Біато. - Ми віримо, що Харків має величезний потенціал розвитку в багатьох сферах, особливо - в бізнесі. Ми думаємо, що можна укласти угоду з вашим регіоном в комерційній сфері для того, щоб полегшити можливості співпраці та інвестування, особливо, в галузі сільського господарства».

Освалдо Біато також зазначив, що перспективним напрямком співпраці вважає розвиток освіти і науки.

«Харків - це дійсно місто університетів, з великим потенціалом в сфері науки і технологій. Бразилія потребує фахівців у сфері інженерії та медиків. І ми бачимо великий потенціал співпраці саме в цих галузях. У нас є чудова програма, яка називається «Наука без кордонів». Вона допомагає підготувати молодих вчених і студентів для подальшого розвитку і роботи. Також ми бачимо можливість співпраці з харківськими університетами, тому що це більш вигідно за ціною в порівнянні з країнами Європи та США», - зазначив Освалдо Біато.

Також Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія висловив зацікавленість у співпраці в культурній сфері та повідомив про готовність популяризувати українську культуру в Бразилії.

Юлія Світлична зазначила, що у Бразилії і Харківської області є всі можливості для плідної співпраці.

«У нас є і міжнародний аеропорт, налагоджена комунікація між Харківською областю і Києвом, а також є вся можлива інфраструктура для розвитку бізнесу, науки і культури і всього того, що цікавить пересічного громадянина Бразилії і звичайного жителя Харківської області», - пояснила в.о. голови ХОДА.

Більше фото