ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Близько 150 учасників АТО отримали документи на землю в садових кооперативах

16 вересня 2016 | 18:44

16 вересня в Харкові відбулася чергова процедура видачі правовстановлюючих документів на землю, а також жеребкування земельних ділянок під особисте сільське господарство для учасників АТО.

За інформацією керівника обласного сектора Державної служби зі справ ветеранів і учасників АТО Юрія Корсунова, накази, що дозволяють розробку земельної документації на ділянки, отримали члени садових кооперативів учасників антитерористичної операції в Малинівці (Чугуївський район), Солоніцівці (Дергачівський район) та Васищевому (Харківський район).

Крім того, близько 80 учасників АТО взяли участь у жеребкуванні земельних ділянок для ведення сільського господарства.

«Це ділянки по 1,78 га у Вовчанському та Красноградському районах, що розташовані у великих земельних масивах з родючими ґрунтами, які зручно буде обробляти. Це земля держрезерву, раніше вона оброблялася фермерами, у яких закінчилися терміни договорів оренди. Передати цю землю учасникам АТО нам вдалося завдяки тісній співпраці з обласним управлінням Держгеокадастру та за активного сприяння ХОДА», - підкреслив Юрій Корсунов.

У свою чергу, керівник управління Держгеокадастру в Харківській області Євген Оберемок запевнив учасників заходу в тому, що новий керівник обласної адміністрації буде продовжувати активну роботу в сфері видачі землі учасникам АТО, розпочату Ігорем Райніним.

«Юлія Світлична пообіцяла нам повну підтримку. Спільно з обласною адміністрацією ми зробимо все, щоб ця робота велася максимально ефективно, і всі бажаючі бійці отримали ділянки, на які мають право», - зазначив Євген Оберемок.

За його інформацією, на даний момент в обласному управлінні Держгеокадастру зареєстровано 3230 заяв на отримання землі від учасників АТО.

«З них 2936 заяви вже розглянуті позитивно. 1700 бійців вже отримали землю у власність, до кінця місяця ми плануємо видати документи на право власності ще 300 учасникам АТО», - повідомив Євген Оберемок.

Фото

Теги: ато корсунов оберемок земля жеребкування

Версія для друку Поділиться:


Вверх