ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

VІІІ Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» пройде 23 вересня

02 вересня 2016 | 14:44

У заході візьмуть участь представники дипломатичних місій та іноземні делегації регіонів-партнерів Харківської області, топ-менеджмент інвестиційних фондів, керівники державних структур, що відповідають за розвиток інноваційної та інвестиційної діяльності в Україні.

Також до участі у форумі запрошені представники фінансово-промислових груп, що зацікавлені в інвестиційній діяльності в Харківській області; представники міжнародних консалтингових компаній та проектів технічної допомоги Україні; ініціатори інвестиційних проектів.

«Форум націлений на розвиток міжнародної економічної інтеграції та підвищення конкурентоспроможності Харківщини, залучення інвестицій до економіки регіону, формування позитивного іміджу Харківської області, демонстрацію існуючих можливостей і перспектив розвитку провідних промислових кластерів регіону», - зазначають організатори заходу.

Для участі у VІІІ Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» відкрито електронну реєстрацію: усі бажаючі мають можливість оформити заявку на сайті. На цьому ж ресурсі розміщено попередню програму форуму.

Нагадаємо, форум став одним з найбільших інвестиційних заходів в Україні – у 2015 році на ньому зустрілись понад 500 учасників з 16 країн світу. У ході його роботи  було укладено ряд контрактів з іноземними партнерами, а в область залучено інвестицій на сотні мільйонів доларів.

Теги: міжнародний економічний форум іноземні делегації інвестори імідж регіону

Версія для друку Поділиться:


Вверх