ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківські дорожники вже запасли до зими майже 4000 тонн солі

02 вересня 2016 | 16:23

Харківські дорожники вже запасли до зими майже 4000 тонн солі

Про це повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Михайло Богатир.

За його словами, підприємства Харківського облавтодору планують заготовити для використання в зимовий період 2016-17 років: 77,7 тис. тонн фракційних матеріалів і 16,1 тис. тонн технічної солі.

«Зазвичай заготівлею цих компонентів займаємося в вересні-жовтні, цього року процес почали раніше. Так, вже заготовлено 31,8 тис. тонн фракційних матеріалів - це 41,3% від необхідної кількості та 3,762 - тис. тонн солі - 23,4%», - навів дані Михайло Богатир.

За його інформацією, сьогодні обласна САД не має заборгованостей перед постачальниками - підприємством «Артемсіль».

«Ми розрахувалися з ними повністю й зараз працюємо напряму - без посередників. Сіль нам доставляється залізницею», - уточнив Михайло Богатир.

У цілому, за словами заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області, стовідсотково до зими дорожники будуть готові вже до 1 листопада.

«Техніку будемо готувати ближче до завершення будівельного сезону, але до визначеного терміну ми обов'язково будемо готові. Витратні матеріали - пісок і сіль - заготовимо із запасом. За попередніми прогнозами, зима буде теплою, причому несприятливі погодні умови (снігопади, дощ за мінусової температури тощо) будуть не рідкістю», - розповів Михайло Богатир.

Теги: служба автомобільних доріг готовність до зими сіль

Версія для друку Поділиться:


Вверх